«ЛистОк объявлений»
ТЕПЕРЬ СВЕЖИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ ДОСТУПНЫ ОНЛАЙН КАЖДЫЙ ДЕНЬ!
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Універсальний відлякувач з великою площею дії
Універсальний відлякувач з великою площею дії
Універсальний відлякувач «ВК-0029», що надає вплив ультразвуком на більшість комах (комарі, москіти, мошка тощо). Не використовує в роботі отруйних та хімічних речовин. Безшумна робота і велика площа впливу роблять його надійним і ефективним засобом боротьби з "кровососами", як в приміщенні, так і надворі. На відміну від "слабеньких" індивідуальних відлякувачів, цей прилад гарантовано захищає від комарів кілька чоловік одночасно!
Ультразвуковий відлякувач комарів до того ж і дуже малогабаритний. Його невелика вага 110 грам дозволять без зусиль носити пристрій при собі. Такий спосіб відлякування вважається досить таки гуманним, тому що прилад не знищує комарів, а лише їх залякує і відганяє. І людям добре, і пташкам буде, що поїсти. Просто багато пташки харчуються комариками.
Працює прилад від трьох батарейок типу ААА 1,5 В, таких батарейок з упевненістю вистачить на три місяці служби. Площа дії поширюється на 50 квадратних метрів. На корпусі відлякувача передбачений регулятор звукових сигналів Таким чином, з ультразвуковим відлякувачем комарів ВК-0029, можна відправитися хоч на пляж, хоч на дачу, риболовлю, полювання чи просто на природу. Даний прилад дозволить вам назавжди забути про іншому нудящем писку біля вуха і вже тим більше про неприємних укусах і чесании. Крім усього іншого, можна бути спокійним за своє здоров"я, з приладом WK-0029 ніяка зараза не страшна.
Надаємо безкоштовну доставку товару по Україні.Гарантія. Детальніше за телефоном


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также: